O nás

Naše společnost patří mezi stabilní přepravce v ČR, jsme schopni přepravit v našich kamionech pod trvale kontrolovanou teplotou jakékoliv potraviny i další komodity. Naším hlavním cílem je přepravit Vaše zboží v pořádku a v dohodnutém termínu na cílovou adresu.

Společnost Cargo-Hortim vznikla jako dceřiná společnost firmy Hortim-International s.r.o., která je v současnosti jednou z nejvýznamnějších firem, zabývajících se importem a exportem ovoce a zeleniny v ČR. Mateřská společnost Hortim International s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny firem Total Produce. Více informací najdete na stránce www.hortim.cz, případně na www.totalproduce.com.

Působnost

Naše pobočky naleznete po celém území republiky (Brno, Praha Lipence, Praha Modletice, Řitka), abychom byli schopni zajistit vnitrostátní přepravní služby v rámci celé České republiky efektivně. V rámci mezinárodní přepravy zajišťujeme přepravu zboží mezi tuzemskem a především evropskými státy, zejména Velké Británie, Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Maďarsko, Polsko, Holandsko, Belgie, Dánsko, Rumunsko, Bulharsko a ostatní země na Balkáně.

Kvalita

Splňujeme vysoké požadavky na kvalitu přepravních služeb, zejména:

  • Stálá teplota - přepravy provádíme v chladírenských návěsech, s chladícími jednotkami.
  • Sledovatelnost - vozidla mají nainstalována satelitní zařízení pro sledování polohy vozidel.
  • Hygiena - Provádíme pravidelné desinfekce a sanitace nákladního prostoru.

Certifikáty

IFS Logistics 2.1

Systém kontrolních bodů pro zajištění kvalitních přepravních služeb. IFS Logistics umožňuje dosažení takové úrovně logistického zabezpečení, které zaručuje dodávku zdravotně nezávadných potravin.

Veterinární rozhodnutí

Veterinární rozhodnutí vydané Krajskou veterinární správou Jihomoravského kraje opravňující společnost CARGO HORTIM přepravovat živočišné produkty.

Eurolicence

Licence k mezinárodní silniční přepravě zboží pro cizí potřeby na všech dopravních cestách na celou jízdu nebo čas jízdy na území Společenství podle nařízení rady (EHS).

Koncesní listina a výpis z Obchodního rejstříku

Soubory ke stažení: Koncesní listina, Licence pro mezinárodní přepravu, Certifikát IFS

Lidské zdroje, kterých si vážíme

Cargo-Hortim zaměstnává 150 pracovníků. Abychom umožnili našim pracovníkům možnost osobního kariérního růstu, provádíme za tímto účelem pravidelná školení se zaměřením na rozvoj vědomostí a dovedností v oboru.

Podporujeme

Jako projev solidarity společnost Cargo-Hortim podporuje Dětský domov Dagmar a nadaci Truck HELP, která pomáhá pozůstalým obětí dopravních nehod profesionálních řidičů. Více informací najdete na stránce Podporujeme a partneři.

Skupina TOTAL PRODUCE

Hortim International - mateřská společnost firmy Cargo-Hortim se zabývá kompletním zajištěním dodávek ovoce a zeleniny pro své zákazníky. Má pobočky na čtyřech místech po České republice (Praha, Brno, Karlovy Vary, Ostrava) a jednu na Slovensku (Bratislava).

Společnost operuje s více než 25.000 m2 plochy užívaných pro logistiku, skladování a jiné technologie související s dodáváním ovoce a zeleniny. Tato strategie nám umožňuje zajistit včasné dodání ovoce a zeleniny k našim klientům.